MojAndroid

Pondelok prináša okrem noviniek zo sveta Androidu aj ďalšiu časť nášho seriálu Obedná prestávka. Spoločne sa pozrieme na ďalší zaujímavý herný titul, tentokrát s názvom Perfect Kick!. Každý, kto má rád futbal, si príde na svoje, nakoľko táto hra spracováva práve časť z tohto športu. Konkrétne tzv. jedenástky.

perfect-kick-main

Android hra Perfect Kick! prináša do vašich mobilných zariadení futbalové jedenástky. V hre máte za úlohu premeniť čo najviac príležitostí z bielej značky, zatiaľ čo proti vám bude stáť niekoľko virtuálnych protivníkov. Vašou úlohou však nie je len strieľanie gólov, ale aj ich chytanie. Jedenástky totižto prebiehajú klasicky ako v reálnom futbale a brankári so strelcami sa pravidelne striedajú.

V hre na vás čakajú viaceré skupiny súperov, ktoré sú rozdelené podľa náročnosti. Na vstúpenie do zápasu potrebujete špeciálne peniaze, ktoré pri výhre získate späť aj s bonusom a pri prehre o ne prídete. Vyhrať tak musíte čo najskôr. Celkovo na vás čaká niekoľko desiatok levelov vo viacerých ligách. Svojho hráča si môžete počas hrania aj vylepšiť za získané peniaze, zmeniť môžete dres, kopačky, loptu alebo brankársku výstroj, záleží na stave vášho účtu a vašej fantázii.

Celkovo je hra spracovaná v jednoduchej grafike a ponúka veľmi intuitívne ovládanie. Pre strelu a namierenie brankára stačí pohyb prstu po displeji, treba si však dávať pozor na smer a dĺžku švihu. Inak je hra doplnená aj o jednoduché zvuky, ktoré dotvárajú celkový dojem z hry. Titul Perfect Kick! je určený pre všetkých priaznivcov futbalu a zvládnuť by ho mali aj menej výkonnejšie Android zariadenia. Ak sa vám hra zapáčila, stiahnite si ju bezplatne pomocou odkazu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

13.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+