MojAndroid

Dúfame, že ste tento týždeň začali v pohode a s úsmevom na tvári, pretože my sa chystáme váš úsmev ešte zväčšiť! Ďalší diel nášho seriálu Obedná prestávka totižto dnes prináša recenziu veľmi zábavnej a úsmevnej aplikácie s otravným pomarančom, ktorý pozná už skoro celý svet. Známy je hlavne zo svojho YouTube kanálu s drsnými narážkami na ostatné druhy ovocia a zeleniny. Dnes sa nám však otravný pomaranč alias Annoying Orange predstaví v kuchyni. Poďme si spolu predstaviť Android hru s názvom Annoying Orange (Kitchen) Carnage!

Annoying Orange je známy hlavne vďaka svojskému humoru a neustále vysmiatym ústam a očiam na tele pomaranča. Android aplikácia, ktorá nesie jeho meno vám takisto navodí na tvári úsmev. Ak máte radi čierny humor. Annoying Orange Kitchen Carnage je Android hra, ktorá ponúka “zabíjanie” ovocia a zeleniny (samozrejme okrem pomarančov). Švihnutím určujete smer a rýchlosť, akou bude jednotlivý kus ovocia či zeleniny letieť a tým mu určíte, ako “zomrie”. Sú dve možnosti – mixér, ktorý z neho spraví šťavnatú zmes či doska, na ktorej bude prekrojený na dva kusy nožom. Hádzaním jabĺk, banánov, melónov, ananásov, jahôd, kukurice či iného ovocia do mixérov či na dosky získavate istý počet bodov, ktoré potrebujete na to, aby ste prešli daný level. Po prejdení do vyššieho levelu získate druhý mixér s 2-násobnou hodnotou za každý kus ovocia a zeleniny a takto to pokračuje ďalej. Bonusové body získate, ak zostrelíte letiacu hviezdu z balóna alebo pozbierate kotúľajúce sa polovičky citrónu, ktoré zapríčinia 10,000,000 wattov silné mikrovlnné žiarenie, ktoré zničí všetko ovocie a zeleninu, ktorú vidíte. Čas získate, ak po upozornení zatrasiete vašim zariadením alebo ťuknete na trasúce sa dvierka, ktoré sa otvoria a odhalia jedného s priateľov otravného pomaranča.

    

Počas hry sa samozrejme stretnete aj s autentickými vtipnými hláškami otravného pomaranča, ktorému s humorom pomáhajú jeho priatelia s rovnakým úsmevom na tvári. Spolu tvoria veľmi zábavný tím, ktorý túto hru robí jedinečnou. Na Google Play Store nájdete dve verzie tejto hry. Lite verzia, ktorá je bezplatná, ponúka len hranie v klasickom  móde, čiže prechádzanie z levelu do levelu. Platená verzia, ktorú si môžete zakúpiť za 1,51€, ponúka lákadlá ako napríklad endless (nekonečný) mód či pop mód, v ktorom si môžete vyskúšať triafanie ovocia a zeleniny do balónov. Pri opise tejto hry nesmieme zabudnúť ani na zaujímavo spracovanú 3D grafiku a jemne vyladené ovládanie, ktoré je na váš dotyk naozaj citlivé. Čo viac dodať?! Pozrite si nasledujúce video a kliknite na widgety na konci článku, pomocou ktorých si môžete stiahnuť túto zábavnú Android hru priamo do vášho Android zariadenia!

    

PS: Nezabudnite si na svojom Androide zapnúť zvuk!

Annoying Orange: Carnage Lite
Thruster
Verzia 1.0 (2. 3. 2012)
Veľkosť 15 MB
2.2+

Zadarmo

Annoying Orange: Carnage
Thruster
Verzia 1.4 (27. 1. 2012)
Veľkosť 15 MB
2.2+

1,51 €

26.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+