MojAndroid

Space Defense je remakom populárnej hry, Space Impact, pre mobilné telefóny Nokia.  Ak sa chcete vrátiť práve do čias, keď ste vo svojom vrecku nosili Nokiu 3310 alebo niektorú z ďalších, ktoré po nej nasledovali, táto hra vám to zaiste umožní. Klasická vesmírna strieľačka, tentokrát pre Android, prináša rovnaké funkcie a ovládanie ako starej Nokii 3310. Tešiť sa môžete aj na klasické zvuky, grafiku a 8 originálnych levelov.

Space Defense sa ovláda pomocou tlačidiel priamo na dotykovom displeji, na ktorom je zobrazená podobizeň Nokie 3310. K dispozícii sú okrem štandardných striel, ktorých počet je neobmedzený, aj rakety a špeciálne lasery. Na konci každého levelu čaká na vás boss.

Inou klasickou nokiáckou hrou bol aj Snake. V remaku od vývojára ByQ Develop sa môžete rovnako ako v predchádzajúcej hre Space Defense, tešiť na originálne ovládanie na niektorom z 3 modelov Nokie, 11 levelov a 2 herné módy (normálny a labyrint).

Obidve hry si môžete zadarmo stiahnuť z Google Play.

 

Prostoru obrany
ByQ Develop
Verzia 1.0.1 (10. 5. 2012)
Veľkosť 1,4 MB
2.2+

Zadarmo

 

Classic Snake 2
ByQ Develop
Verzia 1.0.5.3 (14. 4. 2012)
Veľkosť 3,2 MB
2.0.1+

Zadarmo
21.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+