MojAndroid

Hambo je hra, ktorá sa odohráva na nebezpečnom bojovom poli. Nie je až tak nebezpečné pre vás ako pre vašich nepriateľov. Tých musíte v tejto logickej hre založenej na fyzikálnych princípoch, trafiť guľkou zo svojej zbrane. Obtiažnosť sa s pribúdajúcimi levelmi stupňuje a vy tak musíte pre úspešné dokončenie levelu zapojiť aj kus rozumu a niekedy aj predstavivosti. Počet guliek, ktoré môžete vystreliť je obmedzený. Postupne budete mať pri hraní na výber aj zo širšieho arzenálu zbraní.

Hra je vo svojom princípe veľmi jednoduchá. Za každý level získate podľa úspešnosti body a mince, za ktoré si môžete nakúpiť oblokovanie jednotlivých misií, riešenia levelov alebo nové oblečenie pre svojho strelca (prasa). Mince nemusíte len pracne získavať postupným prechádzaním levelov, ale môžete si ich zakúpiť aj priamo v hre – k dispozícii sú balíčky s 1500 (0,82€), 3500 (1,65€), 9000 (4,41€) a 20.000 mincami (8,28€).

Hambo celkovo ponúka viac ako 200 levelov v piatich balíkoch. Na Google Play Store je hra dostupná zadarmo, no na výber je aj jej platená verzia  bez reklám za 0,82€ (tie môžete odstrániť aj nakupovaním cez vstavaný obchod). Tú si môžete dokúpiť priamo z aplikácie.

Hambo
Miniclip.com
Verzia 1.0.5 (23. 4. 2012)
Veľkosť 14 MB
2.1+

Zadarmo
27.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+