MojAndroid

Dnes si predstavíme ďalšiu jednoduchú, no veľmi zaujímavú Android hru. Ďalšia časť nášho seriálu Obedná prestávka bude venovaná fanúšikom amerického futbalu, pretože si predstavíme Flick Kick Field Goal Kickoff! Vašim cielom v tejto hre je kopať šišku (loptu pre americký futbal) do brány z rôznych vzdialeností, pozícií a za rôznych podmienok. Vravíte si, že vás to vôbec nezaujalo?! Tak si prečítajte našu krátku recenziu na túto hru a uvidíme, či ste nezmenili váš názor!

Flick Kick Field Goal Kickoff je hrou, ktorá je určená pre každého jedného z vás, ktorý si chce aspoň na chvíľu oddýchnuť od denného zhonu. Nevyžaduje si žiadne špeciálne nadanie ani logické myslenie a svojim princípom je podobná veľmi známej Android hre Toss It. V prostredí obrovského štadiónu s kričiacim davom  a perfektnou atmosférou stojíte v strede ihriska s loptou na podstavci. Vašou úlohou je kopnúť loptu do brány z malej či väčšej vzdialenosti, či už fúka vietor alebo nie. Loptu do vzduchu pošlete švihnutím vášho prstu po displeji a jej dráhu letu môžete dodatočne prstom aj ovplyvniť. Vašim najväčším nepriateľom je vietor, ktorý v okrúhlom štadióne fúka zo všetkých strán. Každý vánok či silný vietor musí byť braný na povedomie ešte predtým, ako sa rozhodnete loptu odkopnúť! Verte nám či nie, ale ten vietor vie spraviť poriadnu šarapatu!

    

Flick Kick Field Goal Kickoff môžete hrať až v 3 herných módoch. V Practice mode si môžete otestovať kopanie lopty na nečisto, v Sudden Death môžete kopať loptu až kým nevyčerpáte nepresnými kopmi všetky vaše životy a v Precision mode si môžete spraviť obraz o tom, aký presný v kopaní šišky ste. To všetko si teraz spojte s výbornou 3D grafikou a perfektnými zvukmi a dostanete Flick Kick Field Goal Kickoff! Súperenie s priateľmi môžete realizovať pomocou integrovaného OpenFeintsystému.  Pokiaľ vám vyššie popísané vlastnosti tejto hry nestačia, môžete si zakúpiť  platenú verziu tejto hry s názvom Flick Kick Field Goal za necelých 70 centov! Pokiaľ máte radi americký futbal a ste fanúšikom hier ako je táto, neváhajte a klikajte na naše widgety nižšie, ale najprv si pozrite nasledujúce video!

 

 

Flick Kick Field Goal Kickoff
PIKPOK
Verzia 1.2.0 (5. 4. 2012)
Veľkosť 12 MB
2.0+

Zadarmo

Flick Kick Field Goal
PIKPOK
Verzia 1.2.0 (30. 3. 2012)
Veľkosť 13 MB
2.0+

0,69 €

11.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+