MojAndroid

Piatok okrem ďalších článkov prináša aj ďalší diel nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka. Dnes sa budeme venovať nezvyčajnej hre s názvom Dark Arcana: The Carnival, ktorá prináša hororový príbeh s veľmi kvalitným a pútavým spracovaním. Čo by vás na tejto hre malo zaujať a o čom rozpráva svoj hororový príbeh, nájdete napísané v odstavcoch nižšie.

Dark Arcana prináša príbeh, ktorý hovorí o stratenej matke z magického putovného karnevalu. Vašou úlohou je prísť na to, ako je realita spojená so svetom z magického karnevalu a musíte skompletizovať príbeh stratenej ženy, aby ste ju mohli nájsť ešte predtým, ako bude neskoro. Počas vášho bádania budete musieť navštíviť množstvo miest, kde sa príbeh bude postupne kompletizovať, čaká na vás niekoľko hororových scén a zaujímavých postáv, tak sa na to patrične pripravte.

  

  

Celkovo na vás čaká v hre až 48 lokalít, kde môžete hľadať pravdu a 18 scén, v ktorých budete hľadať predmety, ktoré vám pri vašom pátraní po pravde pomôžu. Aby to všetko nebolo len o strašidelnom príbehu, čaká na vás aj 28 mini hier, v ktorých si môžete precvičiť svoju logiku a rýchle reakcie. Tie využijete aj pri získavaní jedného z 21 vylepšení, ktoré na vás počas celej hry čakajú.

 

Celkovo si táto hra vyžaduje okrem väčšieho množstva odvahy aj logické myslenie, takže si na svoje prídu aj fanúšikovia tohto typu hier. Titul Dark Arcana je spracovaný naozaj peknou grafikou a doplnený je aj o kvalitné zvuky, ktoré dokonale dotvárajú koncept celej hry. Hra si za svoje spracovanie a myšlienku vyslúžila už aj niekoľko ocenení a známa je aj na konkurenčnom operančom systéme iOS. Pokiaľ vás hra Dark Arcana: The Carnival zaujala, môžete si ju nainštalovať pomocou nášho odkazu na Play Store nižšie. Dostupná je bezplatne a my vám prajeme už len príjemné a strachu-plné hranie! :-)

Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4
Aktuálna cena: Zdarma

Za tip na hru ďakujeme nášmu čitateľovi Milanovi Harmadymu.

18.1.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+