MojAndroid

Dnes je piatok, čo znamená, že je čas na ďalšiu Obednú prestávku! Dnes máme pre vás pripravenú mini-recenziu Android hry Cut’n’Roll, ktorá vám prináša príbeh korytnačky bez orientácie, ktorá sa chce dostať domov. Vašou úlohou je dostať korytnačku čo najmenším počtom ťahov ku dverám, ktoré sú pre ňu cieľom. Pomôžete jej?!

Princíp tejto hry je veľmi jednoduchý. V každom leveli máte k dispozícii istý počet švihov, ktorými musíte rozrezať drevené podlahy, na ktorých stojí korytnačka. Vašim cieľom je nasmerovať kotúľanie korytnačky tak, aby zozbierala všetky hviezdičky a nakoniec skončila vo dverách, ktoré vedú do jej domčeka. Každý ďalší level je ťažší a preto bude náročnosť len pribúdať, čo znamená, že budete musieť rezať viacero podláh za sebou alebo posúvať kamenné tabule, ktoré nakoniec postrčia korytnačku. Ovládanie je veľmi podobné tomu v známej hre Cut the Rope, preto, ak ste jej fanúšikmi, máte menšiu výhodu!

  

Bohužiaľ, aj v tejto hre sa môžete stretnúť s úsilím autora zarobiť. Prvých 15 levelov, označených ako intro, je prístupných bezplatne, aby ste odomkli ďalšie, musíte hru ohodnotiť na Google Play Store. Ak sa chcete dostať aj k ďalším levelom bez námahy, budete si musieť priplatiť. Zatiaľ sa nám nepodarilo prejsť prvých 30 levelov a tak nevieme, či budú ďalšie levely dostupné bezplatne alebo bude treba každopádne zaplatiť poplatok za ich odomknutie. Dúfame, že pôjde o tú prvú možnosť…Nižšie si môžete pozrieť video od autora sashok12341, ktoré by vám túto hru malo priblížiť.

Ak sa vám táto hra pozdáva, môžete si ju stiahnuť pomocou nášho widgetu nižšie. Na Google Play Store je zadarmo a pre všetky zariadenia s operačným systémom Android 1.6 a vyššie. Za každý komentár s vašim názorom budeme vďačný.

Cut’n’Roll
genina.com
Verzia 1.1.7 (25. 4. 2012)
Veľkosť 6,9 MB
1.6+

Zadarmo
18.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+