MojAndroid

Na Google Play Store sa nachádza niekoľko veľmi dobre spracovaných Android hier, ktoré zaujímajú čitateľa nielen po grafickej stránke, ale aj po stránke hrateľnosti. Medzi ne môžme jednoznačne zaradiť aj hru od českého autora Jana Rychtářa s názvom Entangled Game. Jej princíp je veľmi jednoduchý a pritom prináša hrateľnosť, ktorá dokáže zabaviť dlhé hodiny, preto sa budeme tomuto titulu venovať v ďalšej časti nášho pravidelného seriálu Obedná prestávka.

entangled-main

Android hra Entangled Game prináša logicky založené levely s jednoduchou, ale pútavou grafikou. Vašou úlohou je presunúť všetky z bodov na ploche tak, aby sa ani jedna z úsečiek nepretínala s ďalšou. Hoci sa to zdá ako veľmi jednoduchá úloha, jej splnenie vám často zaberie niekoľko (až desiatok) minút a poriadne zamestná vaše mozgové závity. To je však cieľom tejto hry.

entangled-2 entangled-3 entangled-4 entangled-5

Hoci hra Entangled Game neprináša prepracovené 3D efekty ani grafiku, ktorá vám zaberie stovky megabajtov, hodnotíme ju ako veľmi dobre spracovanú a zaujímavú pre každého Android hráča. Ak sa tento titul zapáčil aj vám, stiahnite si ho pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5
Aktuálna cena: Zdarma

28.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+