MojAndroid

Hry typu Bobble Shooter sú u Android používateľov veľmi obľúbené a nikdy nie je na škodu mať ich aj nainštalované. Konkrétne verzia od českého autora Tomáša Hrstku prináša veľmi pekné spracovanie farebnej arkádovky pre všetky generácie a pokiaľ sa na svojom Android zariadení aspoň raz za čas niečo zahráte, vyskúšajte aj Bobble Shooter. Hra totižto oproti konkurencii prináša niekoľko vylepšení, ktoré by vás mohli zaujať.

Bobble-shooter-main

Bobble Shooter spracováva princíp známej strieľačky s farebnými guľôčkami. Vašou úlohou je strieľať guľôčky tak, aby ste ku sebe trafili aspoň 3 a viac v rovnakej farbe. Čím viac guľôčok naraz zničíte, tým viac bodov získate. Oproti konkurencii sa táto hra vyznačuje tým, že guľôčky prichádzajú neustále z vrchnej časti displeja a vy ste tak vystavený časovému limitu. Akonáhle sa totižto hociktorá z guľôčok dotkne spodnej hranice vášho displeja, hra pre vás končí.

bubble-shooter-4 bubble-shooter-3

bubble-shooter-2 bubble-shooter-1

Hra ponúka jednoduchú grafiku a intuitívne ovládanie, takže ňou môžete pokojne zabaviť aj vaše deti, prípadne sa ju môžete zahrať, keď budete mať chvíľku času. Nájdete tu aj jednoduché zvuky, ktoré hru pekne dotvárajú. Veľmi sa nám páči hra na čas, ktorá hráča núti konať a nie rozmýšľať, rovnako nás zaujala aj neustále sa zvyšujúca rýchlosť guľôčok pri pohybe nadol. Hru vám odporúčame jednoznačne aspoň vyskúšať, nižšie nájdete odkaz na jej bezplatné stiahnutie. Príjemné hranie prajeme!

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

22.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+