MojAndroid

Existuje veľké množstvo hier, ktoré začínali ako online hry na internete a neskôr boli pretvorené aj pre mobilné platformy. Všetko záležalo na ich popularite. Keďže hra Gravity Guy, v originály Gravity troops, nemala o popularitu na stránke miniclip.com núdzu, dočkali sme sa aj jej Android verzie. Gravity Guy je hra pripomínajúca hernú klasiku Sonic the Hedgehog. V hre ste oslobodený od klasickej gravitácie a dotykom meníte ťažisko príťažlivosti. Raz tak bežíte normálne a raz dole hlavou…

Hru si môžete užívať dokonca aj v multiplayeri s najviac 3 kamarátmi a vybrať si môžete z dvoch hracích módov – Story a Practice (druhý spomínaný nám nechcelo otvoriť). Grafika je jednoduchá a pritom pekná, Miniclip vsadil na výborný pomer grafika/rýchlosť. Vysokú rýchlosť tak dosiahnete aj v tom najťažšom leveli. Dokopy sa v hre nachádza 30 levelov, ktoré si hráč môže vychutnať až v 3 svetoch, čo znamená dlhé hodiny príjemného hrania.

Gameplay od autora BloodyClaymore

Ukážka multiplayeru od AppBuddy

Hru nájdete na Android Markete pre smartfóny aj tablety v dvoch verziách – free s reklamami a platenú, ktorá je od reklám oslobodená. Ak sa rozhodnete nainštalovať si jednu z týchto dvoch verzií hry Gravity guy, využite nasledujúce odkazy:

 

Gravity Guy FREE
Miniclip.com
Verzia 1.3 (23. 11. 2011)
Veľkosť 34 MB
2.1+

Zadarmo

Gravity Guy
Miniclip.com
Verzia 1.3 (23. 11. 2011)
Veľkosť 34 MB
2.1+

2,43 EUR

Zdroj: AndroidCentra
l

13.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+