MojAndroid

Operátor O2 predstavil pri príležitosti 10. narodenín hneď niekoľko zaujímavých noviniek. Už sme vám povedali o najvýznamnejších míľnikoch operátora a aj o nových dátových paušáloch, ktoré O2 predstavilo. Okrem toho ale operátor zaviedol niekoľko menších noviniek, ktoré sú v niektorých prípadoch pozitívne a v niektorých zasa nie.

Tou menej radostnou novinkou pre zákazníkov je zníženie bonusu na zariadenie. Nové bonusy k paušálom sú vyznačené na obrázku.

O2 bonusy zariadenia pausaly

Pri Modrom O2 Paušále sa bonus znížil o 24 EUR, pri Striebornom O2 Paušále o 48 EUR, pri Zlatom O2 Paušále tiež o 48 EUR, pri Platinovom O2 Paušále o 72 EUR a pri Diamantovom O2 Paušále o 96 EUR. Aj napriek znižovaniu sú bonusy vo väčšine prípadov lepšie ako u konkurencie, teda aspoň v čase písania tohto článku.

O2 pausaly bonus zariadenia_výsledok

O2 ale prezradilo aj radostnejšiu správu, ktorá poteší všetkých používateľov kreditu. Štandardná platnosť kreditu sa predĺžila na 12 mesiacov, čo je výrazne zlepšenie oproti trom či šiestim mesiacom, ktoré predstavovali doterajšiu platnosť pri jednotlivých úrovniach dobitia kreditu. Prepadnutý kredit je ďalej možné obnoviť pri opätovnom dobití sumou aspoň 8 eur.

Zdroj: Tlačová správa, O2

3.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+