MojAndroid

O2 v rámci svojej druhej fázy výstavby vlastnej 4G LTE siete prinieslo 4G signál do ďalších 7  lokalít na Slovensku. V druhej fáze pokrývania pribudlo ku  krajským mestám, pokrytým ešte minulý rok, už 168 nových lokalít. Operátor sa tak úspešne blíži k plánu pokryť do konca roka minimálne 66 % populácie Slovenska.

O2 spustilo 4G LTE sieť v 7 nových lokalitách

K doteraz pokrytým lokalitám pribudlo minulý týždeň 7 nových miest a obcí, v ktorých budú môcť zákazníci surfovať v 4G sieti. Konkrétne ide o mestá a obce a ich okolie: Ružomberok, Horný Hričov, Žarnovica, Stará Ľubovňa, Rimavská Sobota, Štúrovo a Svederník. Okrem toho pokrylo O2 signálom 4G aj úsek diaľnice D1 pri Svederníku a Hornom Hričove a úsek rýchlostnej cesty R1 pri Žarnovici.

Zdroj: tlačová správa

 

29.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+