MojAndroid

O2 pokrylo vlastnou 3G sieťou ďalších 21 lokalít, medzi ktorými sa nachádzajú aj menšie obce. V minulom týždni pribudli v pokrytí 3G signálom obce Valča, Trnovo, Benice, Príbovce, Štiavnik, Oščadnica, Domaňovce, Vitanová, Cinobaňa, Pohronská Polhora, Nižná Polianka, Varadka, Jedinka, Huťka, Vyšný Mirošov, Ráztočno, Jalovec, Svinná, Malá Hradná, Hrhov a Jablonov nad Turňou.

„V rozširovaní našej 3G siete pokračujeme aj v tomto roku. Už v minulom týždni pribudlo do pokrytia ďalších 21 obcí na Slovensku. Hoci sme už koncom vlaňajška odštartovali služby v najmodernejšej 4G sieti v Bratislave a Košiciach, dobudovanie vlastnej 3G siete je pre nás naďalej prioritou,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Neposledy O2 informoval o rozširovaní koncom minulého roka, kedy podpora 3G pribudla v 25 mestách a obciach. Momentálne O2 pokrýva 3G sieťou už viac ako 65% obyvateľstva.

Zdroj: O2

6.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+