MojAndroid

Okrem balíka neobmedzených smsiek za 6 eur pre O2 Fér prináša operátor O2 aj ďalšiu novinku – pre nových aj existujúcich zákazníkov ponúka dáta zadarmo ako súčasť O2 Paušálu. Zákazníci s O2 Paušálom si tak už nemusia vyberať medzi bonusom na telefón alebo dátami.  Ku každej verzii O2 Paušálu je definovaný objem dát, ktoré môžu noví aj súčasní zákazníci využívať automaticky zadarmo.

„Každý existujúci aj nový zákazník bude môcť dáta využívať ako súčasť svojho Paušálu, k tomu môže využiť aj bonus na kúpu nového telefónu a zostávajú samozrejme neobmedzené SMS do všetkých sietí.“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

O2 dáta k paušálom zadarmo

Pre Strieborný O2 Paušál to teda napríklad bude znamenať, že za 20 eur zákazník dostane 150 minút na volanie, neobmedzené SMS do všetkých sietí, 126 eur na kúpu nového telefónu a 500MB dát zadarmo.

Po prečerpaní voľných jednotiek dát pri jednotlivých verziách O2 Paušálu si bude zákazník môcť balíček obnoviť za 3 eurá, pričom túto obnovu môže uskutočniť v ľubovoľnom počte za mesiac. Zákazník môže tiež zaslať bezplatnú SMS s textom OBNOVA A na číslo 99222, kedy dostane potvrdzujúcu SMS o aktivácii služby automatickej obnovy balíčka. Deaktivácia tejto služby je možná taktiež bezplatne, esemeskou na to isté číslo s textom OBNOVA D.

Zdroj: tlačová správa O2

11.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+