MojAndroid

Operátor O2 sa rozhodol rozšíriť ponuku Extra výhod, tentokrát so zameraním na podporu turizmu. Miesta ako Chata pri Zelenom Plese, vodopád Skok, Chopok či Chata pod Rysmi môžu priniesť nielen športové vyžitie a oddych v prírode, ale vďaka novej súťaži je možné získať každý týždeň aj zaujímavé ceny. Zároveň budú súťažiaci zaradení aj do žrebovania o hlavné ceny, ktoré sa bude konať na konci súťaže. 

Náš tip
O2 prináša na Slovensko legendu Nokia 3310 2017 a odmenilo prvých zákazníkov | VIDEO

Vydajte sa na turistiku a vyhrajte zaujímavé ceny

Nová kampaň sa realizuje v spolupráci s Tatra Mountain Resort a nadväzuje na ďalšie úspešné súťaže, kde je možné získať zľavy na ubytovanie, poistenie v horách, turistické oblečenie a doplnky, slnečné okuliare či kozmetiku.

Postup zapojenia sa do súťaže je veľmi jednoduchý. Po stiahnutí aplikácie O2 Extra Výhody zákazník klikne na Extra výhodnú turistiku a vyberie si miesto, na ktorom sa v Nízkych či Vysokých Tatrách práve nachádza. Po označení svojej polohy je okamžite zaradený do súťaže o atraktívne ceny. „Naším cieľom je motivovať ľudí k tomu, aby okrem miest v zahraničí spoznávali aj Slovensko, ktoré ponúka nádhernú a unikátnu prírodu. K zapojeniu sa do súťaže stačí aj jedno navštívené miesto. Platí však pravidlo, že čím viac miest navštívite, tým väčšia je vaša šanca na výhru, prezradila Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Súťažiť môžete celé leto

Súťaž bude prebiehať v 10 týždňových kolách so začiatkom 26. 6. 2017 a koncom 3. 9.2017. V každom kole bude vyhlásených 30 výhercov, pričom na záver sa bude žrebovať 40 výhercov z celkového počtu súťažiacich, ktorí sa zapojili v ktoromkoľvek týždni od začiatku vyhlásenia súťaže. Podrobné pravidlá súťaže a ceny, o ktoré sa hrá, nájdete na https://www.extravyhody.o2.sk/spoznajte-tatry.

28.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+