MojAndroid

NVIDIA dnes informovala o menovaní dvoch nových viceprezidentov s pôsobnosťou pre Európu, Stredný východ a Indiu.  Jaap Zuiderveld bol menovaný za viceprezidenta Sales a Marketing, Xochilt M. Balzola- Widman bola menovaná za viceprezidentku pre Consumer Business.

NVIDIA-433x

Zuiderveld prišiel do NVIDIE z londýnskeho Colt Technology Services, kde viedol enterprise services business’s global direct sales force. Pôvodne pôsobil ako COO a výkonný riaditeľ pre Európu v spoločnosti ACN, a ako CEO v Active 24, kam postúpil z pozície COO v rovnakej spoločnosti. Zuiderveld má tak viac ako dvadsaťročné skúsenosti v oblasti IT a telekomunikačného priemyslu, keď ešte pred uvádzanými pozíciami zastával dôležité funkcie v spoločnostiach Versatel Telecom International, KPN Telecom a British Telecom. V NVIDII vedie všetky aktivity v rámci Európy, Stredného východu a Indie či Ruska. Je zodpovedný za rast v oblastiach consumer, enterprise, automotive a embedded.

Xochilt Balzola Widmann

Balzola-Widmann prišla do NVIDIE zo spoločnosti Amazon, kde mala na starosti produktovú radu Kindle v rámci strednej Európy. Je skúsenou veteránkou herného priemyslu za svojho pôsobenia na senior pozíciach v spoločnostiach Activision Blizzard a Electronic Arts. Behom svojej dvadsaťročnej kariéry pôsobila Balzola-Widmann pôsobila na manažérskych postoch v európskych divíziach spoločnsotí Ingram Micro a Symantec. Je zodpovedná za rozvoj a rast spotrebiteľského kanála spoločnosti NVIDIA, teda vlastnej značky GeForce a SHIELD, a to pre už zmieňovaný region EMEAI.

Zdroj: tlačová správa

22.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+