MojAndroid

Nová webstránka internetového obchodu Realshop.sk prináša, okrem množstva iných vylepšení, aj zásadné zjednodušenie objednávania tovaru – to je teraz také jednoduché, že jednoduchšie už to ani nejde. Akonáhle sa zaregistrovaný zákazník preklikne do svojho nákupného košíka, delí ho od odoslania objednávky len pár klikov myšou: všetko ostatné je totiž uložené v pamäti jeho zákazníckeho konta v rámci registrácie.

Nová webstránka Realshopu prinesie zákazníkom zvýšený používateľský komfort, jednoduchosť, prehľadné a rýchle vyhľadávanie na základe množstva parametrov, ako aj veľmi jednoduché jednokrokové objednávanie.

Internetová predajňa Realshop.sk začala na slovenskom trhu pôsobiť v roku 1997, odkedy si získala veľkú dôveru zákazníkov svojou spoľahlivosťou, širokým výberom produktov a kvalitnými doplnkovými službami.

Realshop.sk sa sústredí na predaj počítačovej techniky (počítače, monitory, notebooky, tlačiarne a periférie), vrátane širokého sortimentu počítačov a príslušenstva Apple a mobilných zariadení na báze iOS, Android a viacerých ďalších. V jeho ponuke nájde zákazník široký sortiment video- a audio-elektroniky, od cenovo najdostupnejších zariadení, až po high-endové prístroje a komponenty výrobcov ako Cambridge Audio, Beyerdynamic, Sennheiser a podobne. Dôležitú položku v portfóliu Realshopu tvorí aj kancelárska technika, domáce spotrebiče, softvér a elektronika pre zábavu, šport a výuku. Ponuku dotvára bohatý sortiment spotrebného materiálu pre kanceláriu i domov.

16.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+