MojAndroid

Trh s tabletmi patrí medzi perspektívne rozvíjajúci sa segment a to, že tablety majú svoju budúcnosť, potvrdzujú aj výrobcovia elektroniky, ktorý neustále vymýšľajú nové zariadenia. Na CEBITE majú svoju premiéru aj Android tablety od MiTACU.Valar 7 a Valar 10 sú tablety s uhlopriečkami 7″ a 10″. Obidva budú vybavené HDMI portom a mali by byť schopné natáčať a prehrávať video vo full-HD rozlíšení. Operačný systém je síce novší Android 2.3, ale predsa len by sme očakávali nový Honeycomb pre tablety.

Okrem týchto dvoch modelov predstaví MiTAC ešte ďalšie dva – Ulmo a Zeus. Ulmo je 7″ robustný a vodotesný a jeho brat Zeus sľubuje ako prvý prístroj na trhu podporu dvoch príjmačov GPS, pre presnejšie a rýchlejšie zameranie polohy Okrem toho je tenký len 11,6mm a má 6″ displej.

Podrobnejšie parametre majú byť zverejnené na CEBITE, ktorý sa koná od 1. do 5. marca.

25.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+