MojAndroid

V dnešnom modernom, rýchlom, pokrokovom a inak volanom svete sa často divíme, prečo je niektorá z vecí tak populárna. Hlavne ak ide o niečo absolútne neužitočné či nepraktické. Dobrým príkladom sú napríklad Animojis od Apple. Tie neprinášajú absolútne žiadne praktické využitie (iba polminútový zážitok z toho, ako divne vyzerá človek s hlavou psa), a predsa ich mnoho ľudí využíva. Samozrejme, Apple nie je jediný, a aj Nokia sa chytila tohto trendu. Nový port do aplikácie Nokia Camera prináša 3D Personas.

Pre všetkých s Androidom 8.0 Oreo a vyššie

Určite vôbec nie je jednoduché, keď sa človek snaží nejakú špecifickú aplikáciu jedného výrobcu priniesť na všetky ostatné zariadenia. Pretože má vstavaná aplikácia určité nároky na hardvér zariadenia, bežne sa stáva, že daná aplikácia nefunguje na ostatných zariadeniach.

Výnimkou nie je ani najnovšia verzia APK súboru Nokia Camera 91.9.1130.40. Ten sa podarilo uspôsobiť na väčšinu zariadení s operačným systémom Android vo verzii 8.0 Oreo a vyššie. Nikto vám však nezaručí, že vám aplikáciu telefón spustí, pretože má svoje nároky na výkon a komponenty.

Animojis, AR Emojis, teraz 3D Personas

3D modely tvári nie je ničím, čo by tu bolo pár dní.  Ani 3D Personas nie je prvou aplikáciou, ktorá by ponúkala to, čo ponúka. Začal s tým práve Apple, neskôr sa pridal Samsung a v ich šľapajách sa teraz vydali aj iní.

3D Personas od Nokie dokáže na základe vašej tváre vytvoriť 3D model. Predlohy, ktoré sú vám k dispozícii určite nie sú také bohaté ako tie od Samsungu, no predsa sa s nimi dá vyhrať. Ak si aj vy chcete vyskúšať nový port Nokia Camera, stiahnite si port APK súboru z tohto linku.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Aktualizácia aplikácie Nokia Camera prináša mnohé vylepšenia

Náš tip
Stiahnite si aplikáciu Pro Camera z Nokie 8

13.10.2018
Zdroj: XDA Developers

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+