MojAndroid

Po predošlých reklamných spotoch na Nexus 7 alebo Google Chrome, spoločnosť Google siahla aj do sveta sociálnych sietí a vydala reklamný spot na sociálnu sieť Google+. Zámerom reklamy na sociálnu sieť Google+ je, aby túto sociálnu sieť začalo používať oveľa viac ľudí, ako to je doteraz.

Video poukazuje na vymoženosti, ktoré Google+ poskytuje svojim používateľom ako spojenie s priateľmi, video chat, alebo priame zdieľanie obsahu. Poskytuje taktiež HD fotografie, videá a podobne.

Zaujímavé sú aj zariadenia, ktoré sú prezentované v klipe. Prezentované sú zariadenia Nexus ako Nexus 7 alebo Galaxy Nexus.

Na záver môžeme len konštatovať, že Google+ sa naďalej rozrastá a poskytuje naozaj zaujímavé možnosti, ako zdieľať svoj život na sociálnej sieti. Navyše, poskytuje aj možnosti, ako sa lepšie spojiť so svojimi známymi a priateľmi formou chatu a video hovorov.

Anketa:

Aké sociálne siete momentálne používate? (označiť môžete viac odpovedí)

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Zdroj, foto: Google +, Androidcommunity

3.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+