MojAndroid

Najbezpečnejší a najodolnejší smartfón na svete. Tak aj takýmto slovami popisujú NoPhone jeho výrobcovia. Na prvý pohľad možno nezmysel, pre niekoho dáva úplný zmysel. NoPhone je totižto len atrapa smartfónu, ktorý v skutočnosti ani ako smartfón nevyzerá a len sa naňho podobá. Je teda akýmsi prvoaprílovým žartíkom, ktorý si bude chcieť kúpiť len skutočne mala skupinka ľudí. Koľko ich ale v skutočnosti je? Výrobca NoPhone momentálne eviduje viac ako 2000 objednávok.

no-a

NoPhone sa predáva za 12 dolárov a môžete si ho kúpiť aj vo zvýhodnenom balíku s piatimi kusmi za 55 dolárov. K dispozícii je dokonca špeciálna selfie edícia v hodnote 18 dolárov, ktorá má na prednej strane zrkadlo. Aj keď sa zdá, že NoPhone nemá žiadne využitie, niekoľko sa ich predsa len nájde. Môžete ho darovať priateľke alebo kamarátom, ktorý trávia so svojim smartfónom až nezdravo veľa času. Použiť sa dá aj ako ťažítko, alebo v prípade, že ste účastníkom lúpeže. Ak niekomu hodíte presne mierenú strelu do hlavy, mohli by ste NoPhone použiť aj na sebaobranu. NoPhone meria 140 x 67 x 7,3 mm a váži v rozmedzí od 80 do 100 gramov.

Zdroj: phonearena

3.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+