MojAndroid

Nexus 4 je nepochybne stále veľmi dobre vybavený telefón. Má kvalitný 4,7 palcový displej, výkonný procesor a tiež dostatok pamäte RAM. Na Nexus 4 sa však takmer ihneď po spustení predaja vzniesla vlna kritiky ohľadom jeho zadného krytu. Ten je podobne ako predná strana chránený odolným sklom Gorilla Glass 2, ktorý ako sa ukázalo, nie je až tak odolné. Na internete sme mohli vidieť a čítať o rôznych prípadoch, kedy aj pri jemnom zachádzaní došlo k jeho prasknutiu. Náš redakčný kúsok si zatiaľ počína veľmi dobre a zatiaľ nebadáme žiadne náznaky poškodenia.

nexus 4 back

Pre prípad, že sa váš Nexus 4 stretne s tvrdou zemou a skončíte tak s rozbitým sklom zadného krytu je tu riešenie. Reklamáciu vám v tomto prípade asi žiadny výrobca neuzná, no existuje pomerne jednoduchý spôsob ako ho vymeniť aj vlastnoručne. Stačí si zakúpiť náhradný zadný kryt, ktorý sa na portáli E-bay predáva približne od 50$. Pri výmene budete potrebovať hlavne skrutkovač torx T5 a dávku zručnosti. Ako sa zadný kryt dá vymeniť si môžete pozrieť na videu vytvorenom redaktorom portálu phandroid.

2.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+