MojAndroid

Najnovšie Nexus smartfóny zožali skutočne veľký úspech. Variabilita veľkostí a výkonnostných vyhotovení spolu s minimom kompromisov a tradične skvelým softvérom sú pre užívateľov lákavou ponukou. Nové Nexusy ešte nie sú na trhu ani pol roka a už sa objavujú informácie o tom, ako budú vyzerať Nexus zariadenia v roku 2016. Podľa všetkého naplnia naše očakávania.

Nexus-6P-10

Výrobcom ďalšieho Nexus smartfónu sa podľa všetkého stane znovu Huawei. Nebolo by to prvýkrát, čo Google takto udrží vzťahy s výrobcom, ktorý už na svojom konte Nexus smartfón má. Huawei Nexus 6P je veľmi obľúbený smartfón a podľa mnohých ide o najlepší Android smartfón na trhu. Nebolo by preto vôbec zvláštne, ak by sme uvideli aj ďalšie Nexus zariadenia od tohto výrobcu. Dohady tiež naznačujú, že novinka ponúkne procesor Snapdragon 820. Ani v tomto prípade nejde o žiadne prekvapenie – Nexus zariadenia často disponujú veľmi výkonným hardvérom a ak je to možné, siahajú po tom najlepšom, čo je v danom momente na trhu k dispozícii. Vzhľadom na to, že nový Nexus očakávame až v druhej polovici budúceho roku, je veľmi pravdepodobné, že príde práve s týmto čipom od spoločnosti Qualcomm.

Zdroj: GSMarena via phandroid

12.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+