MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2017 je v plnom prúde a vy už teraz môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj smartfón Huawei P10 – vlajková loď spoločnosti Huawei, ktorá patrí k tomu najlepšiemu na trhu.

Huawei P10: Vlajková loď so skvelou výbavou

Smartfón Huawei P10 ponúka dostatočne atraktívnu výbavu aj pre tých najnáročnejších používateľov. Zároveň si ale zachováva pomerne kompaktné rozmery, at ak ho ocenia aj používatelia hľadajúci menšie zariadenia. Huawei P10 disponuje 5,1-palcovým Full HD displejom a nechýba mu ani výkonnejší procesor Kirin 960 s ôsmimi jadrami a taktom do 2,3GHz. Samozrejmosťou je tiež nadštandardne veľká 64GB interná pamäť, či 4GB operačná pamäť RAM.

Prekvapením nie je ani prítomnosť duálneho fotoaparátu. Ten je v podstate totožný s tým, ktorý nájdeme aj v zariadení Huawei Mate 9. Ponúka teda dvojicu snímačov, jeden monochromatický s rozlíšením 20 MP, a druhý klasický farebný s nižším rozlíšením 12 MPix. Obidva ponúkajú minimálnu clonu f/2.2 a optickú stabilizáciu obrazu, čo by malo zabezpečiť výbornú kvalitu fotografií aj v zhoršených svetelných podmienkach. Navyše, nechýba tu ani podpora pre natáčanie 4K videa.

Fotoaparát je po novom vybavený radom špeciálnych funkcií pre fotenie portrétov, ako je napríklad 3D detekčná technológia, ktorá využíva viac než 190 identifikačných bodov pre rýchlejšie a presnejšie rozpoznanie jednotlivých objektov. V rámci rozsiahleho výskumu najrôznejších tvarov tváre a zafarbenia pleti vyvinula spoločnosť špeciálny snímací algoritmus pre dokonalú portrétovú fotografiu. Konkrétne to funguje tak, že prístroj automaticky berie v úvahu napr. polohu a veľkosť nosu, aby bolo svetlo, tiene a farba na výslednej fotografii práve tam, kde majú byť.

Špecifikácie uzatvára 8MP predná kamera, rýchle nabíjanie Super Charge a batéria s kapacitou 3200 mAh. Telefón ponúka dualSIM možnosti s jedným hybridným slotom pre microSD pamäťové karty. Ide tak o skvelé riešenie pre každého, kto hľadá menšiu vlajkovú loď, no zároveň nechce robiť kompromisy vo výbave.

hlasuj-a-vyhraj

Hlasujte a vyhrajte Huawei P10 a množstvo ďalších cien!

Aj v sa pritom môžete stať majiteľom smartfónu Huawei P10. Stačí, keď sa zapojíte do ankety NAY Android Roka 2017, hlasujete za vaše obľúbené zariadenia a ste v hre! Okrem vlajkovej lode Huawei P10 ale hráte aj o množstvo ďalších cien – Každý hlasujúci má šancu získať aj CAT S41, Moto X4, Xiaomi Mi6HTC U11 life, ako aj 10x navigáciu Sygic. Ak chcete svoje šance na výhru zvýšiť, pozývajte svojich kamarátov a známych. Ak pozvete aspoň piatich, ste v hre o ďalšiu cenu – BlackBerry KEYone. Ten z vás, kto pozve do hlasovania najviac ľudí, vyhrá robotický vysávač Electrolux PUREi9. Hlasovať môžete na stránke AndroidRoka.sk alebo aj mobilnou Android aplikáciou.

Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.5
Aktuálna cena: Zdarma

1.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+