MojAndroid

Aj napriek tomu, že živé pozadia na domovskej obrazovke Android zariadení spotrebúvajú viac energie batérie, než pri použití bežných statických obrázkov, vyzerajú jednoducho dobre. V obchode Play existuje poriadne množstvo živých pozadí, no tie najlepšie sú spoplatnené. Preto, ak vám nevadí vyššia spotreba energie, prinášame vám veľmi jednoduchý návod, ako si spraviť živé pozadie z akéhokoľvek videa, ktoré máte nahrané na svojom smartfóne alebo tablete.

Najdôležitejším krokom celého postupu je nainštalovať si jednu z aplikácií, ktorá vám túto funkciu sprostredkuje. Jednou z najlepších volieb je Video Live Wallpaper Pro FREE, ktorá je momentálne dostupná zadarmo na stiahnutie. Nainštalovať si ju môžete napríklad prostredíctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Po spustení aplikácie Video Live Wallpaper Pro FREE si môžete tlačidlom “Gallery” vybrať z pamäti vášho zariadenia akékoľvek video, teda aj to, ktoré si nahráte prostredníctvom vstavaného fotoaparátu. Potom už len stací stlačiť tlačidlo “Set Live Wallpaper”, ktoré otvorí nastavenia pozadí, kde si budete môcť svoje video nastaviť, ako živé pozadie. Aplikácia okrem toho poskytuje možnosť vypnúť/zapnúť zvuk videa, prehrávanie do slučky alebo aj možnosť prehrávať video na uzamknutej obrazovke.

navod zive pozadie a

Zdroj: phonearena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+