MojAndroid

Turn by turn navigácia Waze pre Android sa dočkala aktualizácie, ktorá prináša významné zmeny v dizajne jej používateľského prostredia. Jednotlivé nástroje sú teraz dostupné po stlačení tlačidla menu, mapy prinášajú ešte jednoduchšiu manipuláciu a pridané boli aj informácie zo sociálnych sietí ako Yelp a Foursquare. V navigácií určite postrehnete možnosť mapy otáčať a približovať len pohybom vašich prstov. Ikony sú dostatočne veľké a pre vodiča ponúkajú komfort a istotu pri stlačení.

Aplikácia je po aktualizovaní na najnovšiu verziu rýchlejšia a hlavne vyzerá lepšie a je jednoduchšia na použitie. Ak hľadáte pre svoj Android navigáciu zadarmo, Waze by mohol byť pre vás tou správnou voľbou.

Waze GPS & traffic – Social, f
Waze
Verzia 3.0.0.0 (31. 1. 2012)
Veľkosť 14 MB
2.0+

Zadarmo

Viac sa o navigácii Waze sa môžete dočítať aj v článku Tomáša Gurského s názvom Vyhnite sa zápcham s Waze, ktorý nájdete na Android blogoch.

Zdroj: lifehacker.com

1.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Adam

    funguje offline?

  • Fdfdf

    ano, ale nic neukaze

+