MojAndroid

Vesmírna agentúra NASA je na sociálnych sieťach veľmi aktívnou. Okrem svojho účtu na Facebooku, Twitteri či Instagrame začne zverejňovať fotografie vo vysokej kvalite aj na sociálnej sieti Tumblr. Tu má hneď 4 nové účty. Jeden hlavný účet, jeden pre špeciálne misie, jeden pre rover Mars Curiosity a jeden pre astronautku s menom Peggy Wilson, ktorá sa pripravuje na polročný pobyt na ISS (Medzinárodná vesmírna stanica). Na týchto účtoch nájdete najmä kvalitné fotografie a GIF obrázky z vesmíru, ale aj rôzne články a informácie o nových objavoch.

nasa-tumblr

Hoci táto téma priamo nesúvisí s Androidom, chceli sme sa s vami podeliť o zaujímavú informáciu. Navyše, Tumblr ponúka výbornú Android aplikáciu, a tak si nové NASA účty môžete pozrieť priamo v nej.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: NASA

11.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+