MojAndroid

V máji tohto roka oslávil web MojAndroid.sk desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe. Súťaž stále pokračuje, tentokrát hráme o robotický vysávač Lenovo Vacuum E1.

Súťaž pokračuje, hráme ďalej

Súťaž bola pôvodne ukončená, ale pre veľký záujem sme sa rozhodli, že budeme pokračovať. Opäť platí, že ak ste už dotazník vyplnili, do žrebovania budete zaradení aj v tomto týždni.

Váš názor je pre nás najdôležitejší

Tak, ako sa dynamicky vyvíja svet smartfónov a technológií vo všeobecnosti, vyvíja sa aj prostredie digitálnych informácií. Množstvo informácií a rýchlosť, akou sa k nám dnes dostávajú, sú závratné. Preto je stále dôležitejšie dbať na ich kvalitu a pridanú hodnotu. Od začiatku sa držíme našej vízie “Naučiť ľudí používať smartfóny naplno”.

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí tohto záväzku voči vám, našim čitateľom, a preto neustále pracujeme na zdokonaľovaní obsahu, ktorý vám ponúkame. Bez vašej spätnej väzby by tento cieľ nebolo možné dosiahnuť. Preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku, ktorá nás posunie ďalej.

Nový týždeň, nová výhra – Lenovo Vacuum E1

Dizajnom sa tento model radí medzi overenú klasiku a čierne prevedenie mu dodáva punc elegancie. Na vrchnej strane vynikne okrem loga výrobcu aj ovládacia časť s tlačidlom zapnutia/vypnutia, tlačidlom domov a ikonou Wi-Fi pre zobrazenie stavu pripojenia k domácej sieti.

Vysávač je možné ovládať aplikáciou, hlasom a k dispozícii je aj klasický ovládač. Zabudovaný gyroskopický senzor plánuje celú trasu s vysokou presnosťou a efektivitou pre dokonalé vysatie a umytie podlahy. Vďaka batérii s kapacitou 2600 mAh dokáže na jedno nabitie upratovať až 120 minút bez prestávky.

Cenu do súťaže venoval e-shop mp3.sk.

súťaž Lenovo Vacuum e1

Súťaž o vysávač Lenovo Vacuum E1 prebieha od dnešného dňa do utorka, 9. júna, presne do polnoci. V stredu, 10. júna bude oznámený výherca tohto zariadenia. Do súťaže sa môžete zapojiť vyplnením dotazníka. Ak ste už dotazník vyplnili, netreba ho vypĺňať dvakrát (duplicitné odpovede budeme mazať). Automaticky ste zaradení do žrebovania.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (10. narodeniny)“ v rámci série článkov „Narodeninová súťaž“
 • Súťaž začína 6.5.2020 a končí 30.6.2020 o polnoci.
 • Každý týždeň v stredu sa žrebuje o výhru týždňa
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá cenu podľa prislúchajúceho týždňa:
  • 1. týždeň (6.5. – 12.5.2020) – CAT S52 od spoločnosti TCCM s.r.o.
  • 2. týždeň (13.5. – 19.5.2020) – Huawei P40 od spoločnosti Huawei
  • 3. týždeň (20.5. – 26.5.2020) – Sony Xperia L4
  • 4. týždeň (27.5. – 2.6.2020) – Xiaomi Mi Tv Box S  od  mi-store.sk
  • 5. týždeň (4.6. – 9.6.2020) – Lenovo Vacuum E1 od MP3.sk
  • Výhercu ceny týždňa oznámime vždy v stredu na stránke MojAndroid.sk
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a Českej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
4.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+