MojAndroid

Web MojAndroid.sk oslavuje svoje jedenáste narodeniny. Počas 11 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, videí, návodov, fotografií a veľké porovnanie mobilov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať vám obsah, ktorý je aktuálny, zaujímavý a relevantný. V tomto budeme pokračovať aj naďalej. Teraz máte šancu dať nám vedieť, čo vás najviac zaujíma, pričom v tomto týždni žrebujeme výhercu balíka smart zariadení, ktorý do súťaže venoval eshop Danimani.

⚠️ Ak ste sa do súťaže zapojili v minulom týždni, dotazník už vypĺňať nemusíte, do žrebovania budete zaradení aj v tomto týždni. ⚠️

V rámci našej narodeninovej súťaže môžete získať zaujímavé ceny. Keďže oslavujeme už jedenáste narodeniny, pripravili sme si pre vás celkom až 11 cien. Ak sa chcete zapojiť, stačí vyplniť dotazník a budete zaradení do žrebovania.

Váš názor neberieme na ľahkú váhu

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam by sme sa mali venovať podrobnejšie a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu zo zaujímavých cien.

Výherca CAT S42 H+

V minulom týždni sme hrali o odolný smartfón CAT S42 H+ s telom s antibakteriálnou úpravou, ktorý do súťaže venoval CAT. Doteraz dotazník vyplnilo 4976 súťažiacich. Tohtotýždňovým výhercom sa stáva Stanislav Vasil. Gratulujeme!

Vyhrajte 3 smart zariadenia

Tento týždeň hráme o balíček smart zariadení od eshopu Danimani. Prvou z cien je Wi-Fi router Xiaomi AIoT Router AC2350 s maximálnou prensovou rýchlosťou až 1733 Mb/s. Podporuje pásmo 5 GHz aj 2,4 GHz a ponúka 7 externých antén pre ešte lepší signál.

Xiaomi Mi AiOT Router AC2350
Foto: Redakcia

Druhou výhrou je inteligentná žiarovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb. Je kompatibilná aj s hlasovými asistentmi Alexa a Google Assistant. Maximálna svietivosť je až 806 lm, takže zabezpečí dostatok svetla na každú príležitosť. Životnosť tejto žiarovky je až 15 tisíc hodín.

Xiaomi Mi Smart LED Bulb
Foto: Redakcia

Tretím zariadením v balíku výhier je Xiaomi Mi Home Security Camera 1080p. Má zorné pole až 170 stupňov a vďaka infračerveným svetlám disponuje aj nočným videním. Obsahuje aj mikrofón a reproduktor, vďaka čomu je možné komunikovať s ľuďmi v domácnosti. Zábery je možné ukladať na microSD kartu.

Xiaomi Mi Home Security Camera
Foto: Redakcia

Cenu do súťaže venoval eshop Danimani.

Podmienky súťaže
 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (11. narodeniny) “ v rámci série článkov „Narodeninová súťaž:…“
 • Súťaž začína 11.05.2021 a končí 29.06.2021 o polnoci.
 • Každý týždeň v stredu sa žrebuje o výhru týždňa
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá cenu podľa prislúchajúceho týždňa:
 • 1. týždeň (11.05. – 18.05.2021) – TCL 20 Pro 5G
 • 2. týždeň (19.05. – 25.05.2021) – Motorola moto g30
 • 3. týždeň (26.05. – 01.06.2021) – Huawei FreeBuds 4i
 • 4. týždeň (02.06. – 08.06.2021) – Športový balíček od Danimani: IMILAB KW66, Mi Band 5, Mi Smart Scale 2
 • 5. týždeň (09.06. – 15.06.2021) – Mi Smart Band 6
 • 6. týždeň (16.06 – 22.06.2021) – CAT S42 H+
 • 7. týždeň 23.06 – 29.06.2021) – Balíček smart zariadení od Danimani: AIoT Router AC2350, Mi Smart LED Bulb, Mi Home Security Camera 1080p
 • Výhercu ceny týždňa oznámime vždy v stredu na stránke MojAndroid.sk
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a Českej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá
23.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+