MojAndroid

Web MôjAndroid.sk oslavuje v máji svoje dvanáste narodeniny. Počas 12 rokov fungovania sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, porovnaní, testov, videí, návodov či veľké porovnanie mobilov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať obsah, ktorý je aktuálny a zaujímavý.

⚠️ Ak ste sa do súťaže zapojili v minulom týždni, dotazník už vypĺňať nemusíte, do žrebovania budete zaradení aj v tomto týždni. ⚠️

Teraz je rad na vás. Máte šancu dať nám vedieť, aký obsah je pre vás zaujímavý. A vďaka tomu môžete vyhrať jednu z mnohých cien. Tento týždeň hráme o novinku – smartfón motorola moto edge 30.

Váš názor je pre nás dôležitý

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam by sme sa mali venovať podrobnejšie a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu z atraktívnych cien.

Výherca smart hodiniek Amazfit GTR 3 Pro

Dorazník doteraz vyplnilo 2 173 súťažiacich. Tohtotýždňovou výherkyňou sa stáva Luba Kukučová. Gratulujeme!

Vyhrajte motorola edge 30

Veľmi dobre vybavená stredná trieda so zaujímavou cenovkou. Motorola edge 30 sa môže pochváliť veľmi pekným OLED displejom s frekvenciou 144 Hz, ale aj atraktívnym dizajnom. Za zmienku určite stojí hrúbka tohto smartfónu, ktorá je len 6,79 mm. Malo by tak ísť o najtenší 5G smartfón na trhu.

Motorola edge 3
Zdroj: Motorola

O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 778G 5G, ktorý je doplnený o 6 alebo 8 GB RAM. Nechýba 50 MP hlavný fotoaparát, ktorý je doplnený o 50 MP ultra-širokouhlý fotoaparát a dvojmegapixelový snímač hĺbky. Selfie fotoaparát má rozlíšenie 32 MP. Zariadenie beží na najnovšom operačnom systéme Android 12.

Cenu do súťaže venovala Motorola

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (12. narodeniny) “ v rámci série článkov „Narodeninová súťaž:…“
 • Súťaž začína 03.05.2022 a končí 31.05.2022 o polnoci.
 • Každý týždeň v stredu sa žrebuje o výhru týždňa
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá cenu podľa prislúchajúceho týždňa:
 • 1. týždeň (03.05. – 10.05.2022) – Samsung Galaxy Buds2
 • 2. týždeň (11.05. – 17.05.2022) – Balík smart home Nous
 • 3. týždeň (18.05. – 24.05.2022) – Amazfit GTR 3 Pro
 • 4. týždeň (25.05. – 31.05.2022) – motorola edge 30
 • Výhercu ceny týždňa oznámime vždy v stredu na stránke MojAndroid.sk
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá
25.5.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+