MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2023 je v plnom prúde a vy môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu produktu, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj robotický vysávač iRobot Roomba Combo j5.

iRobot Roomba Combo j5

Práve tento skvelý robotický vysávač s funkciou mopovania môžete vyhrať v ankete NAY Android Roka 2023. Nie je to však len obyčajný robot, ponúka širokú paletu moderných a inteligentných funkcií. V prvom rade prepracovanú aplikáciu slúžiacu na jeho ovládanie, ktorá sa okrem výbornej funkčnosti vyznačuje aj prehľadnosťou.

iRobot Roomba Combo j5
Zdroj: iRobot

Ak máte v domácnosti koberce aj podlahy, nemusíte sa tiež obávať. Robot automaticky vie, na akom povrchu sa nachádza a tomu dokáže prispôsobiť svoje správanie. To znamená, že ak si zvolíte vysávanie s mopovaním, na kobercoch mopovať nebude, tie len povysáva.

Funkcia Dirt Detect dokáže automaticky rozpoznať miesta, ktorým je potrebné povenovať sa viac a zvýši na nich intenzitu upratovania. Pokročilý navigačný systém bol navrhnutý tak, aby priestory upratal v čo najkratšom čase a čo najefektívnejšie. Robot sa neustále učí a každé jedno upratovanie ho robí lepším a efektívnejším.

iRobot Roomba Combo j5
Zdroj: iRobot

Dokáže sa naučiť vaše upratovacie návyky a na základe nich vám odporučí plánovanie čistenia, zóny, ktorým by sa mal vyhnúť či navrhne miesta, ktoré bývajú často viac znečistené. iRobot Roomba Combo j5 si poradí aj s tým, čo na podlahe zvykne zanechať vaše domáce zvieratko. Jednoducho sa tomu vyhne, rovnako sa dokáže vyhnúť topánkam, ponožkám a iným zabudnutým veciam.

Čakajú na vás aj ďalšie skvelé ceny

V ankete NAY Android Roka 2023 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať množstvo hodnotných cien. Hlavnou cenou je skvelý robotický vysávač a mop v jednom, iRobot Roomba Combo j5.

Okrem toho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Honor 90, Motorola edge 40 NEO a OPPO Reno10 5G, unikátny tablet TCL NXTPAPER 11 či parádne príslušenstvo Creative Sensemore Air, Creative Zen Air, Creative Pebble V3, Creative Stage Air V2, Creative Live! Cam Sync 4K alebo praktické LED svetlo Xiaomi Multi Function Flashlight.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tentokrát je už tradične možné pozvať do ankety vašich známych. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do samostatného žrebovania o 3x ESET HOME Security Essential a 5x licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozval najviac kamarátov, automaticky vyhrá Creative Pebble V3. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu, do ktorého ste sa dostali z potvrdzovacieho e-mailu po aktivovaní vášho hlasu.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. Každé zariadenie, ktoré je v ankete nominované, je aj v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom.

18.11.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+