MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2022 je v plnom prúde a vy môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Jednou z nich je aj nový robotický vysávač iRobot Roomba Combo J7+.

iRobot Roomba Combo J7+

Najnovší robotický vysávač / mop od iRobot na to ide úplne inak. Funguje na modernom princípe, pri ktorom použije svoje výsuvné rameno s mopom v prípade, že je to potrebné a naopak zasunie ho, ak to potrebné nebude. Robot využíva akustické senzory na to, aby automaticky rozpoznal, či sa nachádza na podlahe alebo na koberci a na základe toho buď rameno vysunie alebo nie.

Roomba Combo j7 Plus | Zdroj: The Verge
Roomba Combo j7 Plus | Zdroj: The Verge

Pomocou navigácie PrecisionVision dokáže rozpoznať prekážky, ako napríklad káble či exkrementy domácich miláčikov a účinne sa im vyhnúť. Na jedno nabitie dokáže pracovať až 75 minút. Ak by to nestačilo, dokáže sa automaticky vrátiť k nabíjacej stanici, dobiť na požadovanú úroveň a pokračovať v upratovaní.

irobot roomba combo j7+
iRobot Roomba Combo j7+ | Zdroj: eshop.irobot.sk

Aj tento model využíva dve gumené kefy, ktorým v kombinácii s vysokou sacou silou neunikne už žiadna nečistota. Vysávače od iRobot už dlhodobo patria medzi absolútnu špičku aj pri vysávaní kobercov. S vyprázdňovacou stanicou Clean Base sa už nemusíte starať o denno-denné vysypávanie nádoby na prach, pretože vysávač si ju vyprázdni automaticky do veľkého vrecka v stanici. To stačí následne len jednoducho vymeniť, zväčša raz za niekoľko mesiacov.

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2022 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať množstvo hodnotných cien. Hlavnou cenou je skvelý robotický vysávač a mop v jednom – iRobot Roomba Combo J7+.

Okrem toho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Motorola edge 30 Ultra, Xiaomi 12T Pro, OPPO Reno7 5G Startrails Blue, Nokia G60, produkty od Creative alebo štartovací balík smart domácnosti od HomeSystem.sk.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do samostatného žrebovania o 3x špeciálnu retro krabicu s legendárnym antivírusom NOD32 a 5x ročnú Premium+ licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, automaticky vyhráva skvelú audio-dvojicu Creative Live! Mic M3 a Creative Zen Hybrid. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. Každé zariadenie, ktoré sa umiestni na niektorej z prvých troch priečok, bude v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom.


27.11.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+