MojAndroid

Rok 2022 sa pomaly blíži ku koncu a YouTube pokračuje vo svojej každoročnej tradícii. Aj na záver roka 2022 prináša zoznamy najpopulárnejších videí, autorov, skladieb a krátkych videí, ktoré používatelia najviac sledovali. Podľa portálu xda-developers.com takéto zoznamy lepšie reprezentujú nové a zároveň meniace sa trendy YouTube po celom svete.

Zameriavajú sa totiž na najpopulárnejšie videá, autorov a skladieb podľa jednotlivých regiónov. Slovensko ani Európa bohužiaľ v zozname nie sú k dispozícii, vyhodnotíme preto najpopulárnejšie YouTube videá a tvorcov, ktorých sledovali najviac používatelia v USA.

technoblade
Technoblade – so long nerds | Zdroj: youtube.com

YouTube Music: Najpopulárnejšie piesne 2022

encanto cast
Encanto Cast – We Don’t Talk About Bruno | Zdroj: youtube.com

Najpopulárnejší tvorcovia 2022

Prelomoví tvorcovia 2022

Aj napriek tomu, že pre Slovensko zatiaľ žiadne vyhodnotenie o najpopulárnejších videách nie je k dispozícii, veríme, že čoskoro vás budeme informovať, čo sa páčilo na tejto platforme najviac v roku 2022 práve slovenským “sledovateľom.”

Náš tip
Nechcete, aby vás Android aplikácie sledovali? Takto to vypnete
2.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+