MojAndroid

Prinášame vám druhý aktuálny výber najlepších slovenských Android aplikácií z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Hrady a zámky SK PREMIUM

Aplikácia Hrady a zámky SK patrí medzi populárne tituly od nezávislých slovenských vývojárov. Konkrétne táto pochádza od DarkSymphony a Slovákom prináša množstvo informácií o hradoch a zrúcaninách, ktoré možno ani vo svojom okolí nepoznajú alebo ich nikdy nenavštívili. Prémiová verzia aplikácie prináša okrem noviniek a zoznamu objektov aj ich zobrazenie na mape a výskyt pamiatok v okolí v závislosti od vašej polohy. Vďaka tomu môžete nájsť najbližšie pamiatky a zistiť, ako ďaleko sa od nich nachádzate. S cenou 1,59 EUR nejde o žiadnu drahú aplikáciu a navyše takto môžete podporiť vývojára.

Verzia: 1.34
Aktuálna cena: 1,59 €
Verzia: 1.34
Aktuálna cena: 1,59 €

Meniny – notifikácie a widget

Pamätať si meniny v dnešnom čase digitálnych kalendárov nie je nič jednoduché. Aplikácia Meniny – notifikácie a widget vám však pomôže zapamätať si dátumy menín vašich najbližších bez toho, aby ste sa každý deň museli pozerať do kalendára. Okrem widgetu, ktorý si môžete zobraziť na ploche, si totiž v aplikácii môžete nastaviť upozornenia pre konkrétne mená. Následne budete upozornení iba na tie mená, ktoré vás zaujímajú a aplikácia vám inokedy vôbec nebude prekážať. Dostupná je pritom úplne zadarmo a pochádza od vývojára workoutlog.

Verzia: 1.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Nájdi farebné odlišnosti – HRA

Rovnaký vývojár ako v predchádzajúcej aplikácii skombinoval jednoduchú hru s cvičením pre ľudí trpiacich farbosleposťou. Hra Nájdi farebné odlišnosti robí presne to, čo napovedá jej názov – zobrazí vám skupinu objektov s rovnakou farbou, z ktorých jeden je mierne odlišný. Spravidla sa jedná iba o minimálnu zmenu odtieňu, a tak spozorovanie tohto útvaru nemusí byť vždy jednoduché. Vašou úlohou bude nájsť rozdielne objekty čo najrýchlejšie, vďaka čomu sa môžete umiestniť aj v online tabuľke najlepších.

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Push Box Magic

Štúdio TIKS s.r.o. si pripravilo jednoduchú hru určenú pre najmenších. V hre Push Box Magic bude vašou úlohou dostať všetky debny na vyznačené pozície Nebude to však jednoduché, pretože v ceste vám budú stáť rôzne prekážky – nemôžete preskakovať kamene, debny a ani iné prekážky. Niektoré z objektov tiež nie je možné presúvať, a tak môžu byť niektoré levely poriadne náročné. Hra sa okrem iného vyznačuje aj peknou 3D grafikou, a tak okrem detí poteší aj dospelých hráčov.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Stopky na box

Posledným titulom od vývojára workoutlog v tomto výbere je šikovná aplikácia Stopky na box. Tá slúži na meranie jednotlivých kôl pri boxe a iných, prevažne bojových športoch. Aplikácia sa vyznačuje jednoduchým a praktickým prostredím, ktoré je možné ovládať rýchlo a intuitívne a zobrazuje tiež veľký ukazovateľ času, čo pri cvičení určite oceníte. Appke nechýba počítadlo kôl, zvukové notifikácie a ďalšie praktické funkcie.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (03/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2019 na konci roka.

ANKETA (03/2019): Nominácie na 4ka Android Code 2019

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
6.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+