MojAndroid

Mobilní operátori sú extrémne dôležitou súčasťou technologického sveta. Každý z nás platí nejakému operátorovi za rôzne služby, práve operátori umožňujú neustálu komunikáciu a dnes už aj prístup na internet a zároveň predajné miesta operátorov sú tie, kde si Slováci nakupujú najviac smartfónov. Ktorý operátor je však najlepší? O tom rozhodnete práve vy!

Náš tip
Najlepší paušál na volanie a SMS do 20 € (3/2018)

Ktorý operátor je najlepší?

Trh s operátormi na Slovensku je jednoznačný. Štvorica hlavných operátorov Orange, Telekom, O2 a 4ka je doplnená o niekoľko virtuálnych operátorov, ktorí ponúkajú špeciálne služby, často určené pre užšiu skupinu zákazníkov.

Ponuka každého z operátorov je však pestrá a na výber máte skutočne veľké množstvo produktov. Ktorý je ten správny? Ktoré faktory zavážia pri jeho výbere? Na čo všetko sa pozeráte pri voľbe nového paušálu? Na to všetko sa vás pýtame v našej ankete, kde svojim hlasom môžete aj vy pomôcť vybrať toho najlepšieho operátora na našom trhu.

Hlasujte a vyhrajte telefón podľa vlastného výberu alebo 10 navigácií Sygic!

Samozrejme, váš hlas nechceme zadarmo. Každý z vás, kto vyplní anketu a správne uvedie svoje kontaktné údaje, bude zaradený do žrebovania. Okrem hlavnej ceny môžete vyhrať aj jednu z desiatich licencií pre navigáciu Sygic GPS. Po skončení hlasovania vyberieme jedného z hlasujúcich, ktorý vyhrá čisto nový mobil podľa vlastného výberu s hodnotou do 400 EUR! Preto neváhajte a hlasujte – anketa NAJlepší mobilný operátor roka 2017 trvá od 23. apríla do 7. mája 2018.

23.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+