MojAndroid

Ak ste aj vy používateľmi najväčšej sociálnej siete na svete, je celkom možné, že máte vo svojom Android zariadení nainštalovanú aj aplikáciu Facebook Messenger. A ak ju využívate na dennom poriadku, máme pre vás dobré správy. Facebook totižto priniesol možnosť, ako sa do tejto aplikácie prihlásiť oveľa jednoduchšie – ak ste na vašom Android zariadení, stačí, aby ste zadali svoje meno a telefóne číslo karty SIM, ktorú práve v smartfóne alebo tablete používate.

Rýchlejšie prihlasovanie je nielen menej náročné na čas, ale aj praktickejšie z hľadiska bezpečnosti. Nemusíte totižto stále dookola zadávať svoje heslo, ktoré by niekto v prípade, že ho uvidí, mohol zneužiť vo váš neprospech. Aktualizácia pre Facebook Messenger sa už začala šíriť niekoľkými krajinami a ku nám by sa mala dostať do niekoľkých dní. Používate túto aplikáciu aj vy? Oceňujete novinku v podobe jednoduchšieho prihlásenia? Vyjadrite svoj názor v komentároch pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Engadget

4.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+