MojAndroid

Sú zábavné, kreatívne, spoľahlivé, precízne, a môže sa stať, že ich už nepustíte z ruky. Také sú moderné zariadenia Samsung radu Galaxy.

GALAXY Note 10.1 Product Image (4)

Inteligentné mobilné zariadenia Galaxy Note II a 10.1, s ktorými prišla na trh pred niekoľkými mesiacmi spoločnosť Samsung, sa za krátku dobu už stihli stať synonymom moderného multitaskingu. Žiadne úmorné preklikávanie, nekonečné zatváranie a otváranie ďalších a ďalších okien, žiadne obmedzovanie vášho času, fantázie ani slobody.

GALAXY Note II Product Image_Key Visual (2)Pôsobivo štíhly Note II so špičkovým HD Super AMOLED displejom vám s vylepšeným perom S pen dokáže nadobro nahradiť zápisník a ceruzku. Jednoduché a rýchle robenie zápiskov je vyšperkované takými technickými lahôdkami ako funkcia „poznám S v okne“ (Pop Up Note), vďaka ktorej si môžete popri sledovaní videa robiť pohodlne poznámky. Rovnako to funguje aj pri surfovaní po internete na rôznych stránkach súčasne. Hraví užívatelia mobilnej technológie určite ocenia, že si môžu prácu, či štúdium na displeji spríjemniť počúvaním hudby alebo sledovaním videa.

Ak väčšinu dňa trávite v pohybe, či na cestách, využijete modernú aplikáciu „rozpoznávanie tvaru“ (Shape Match), ktorá myslí na čo najpresnejšie zachytenie vašich skíc a náčrtov, a zdokonalí každú vašu predstavu. S ňou už budú všetky čiary naozaj rovné.

Za týmito technickými možnosťami sa skrýva 1.6GHz štvorjadrový procesor a HSPA Plus alebo 4G LTE pripojenie. K dispozícii je s 16 GB pamäťou a možnosťou rozšírenia o microSD kartu. Scestovaní užívatelia ocenia batériu s kapacitou 3100 mAh.

GALAXY Note II Product Image (4)GALAXY Note 10.1 Product Image_Main White

Zdroj: Tlačová správa

18.3.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+