MojAndroid

Jedna z najťažších, priam nemožných, hier, ktoré si v súčasnosti môžete stiahnuť, je určite Mr Jump. Tá bola donedávna dostupná exkluzívne len na iOS zariadeniach, kde od minulého roka stihla nazbierať už 20 miliónov stiahnutí.

Napriek minimalistickej grafike, Mr Jump je veľmi náročná hra, ktorú sa len tak niekomu nepodarí prejsť. Zo 168 miliónov pokusov len 673 bolo úspešných. Takže ak vás vzrušujú náročné výzvy v polygónovom prostredí, kde sa snažíte nezomrieť, tak vám hre odporúčame dať šancu.

Samotná hra ponúka 3 rôzne prostredia v 12 leveloch. Vývojári ale sľubujú, že v budúcnosti pridajú viac prostredí a levelov. Ovládanie v hre je prosté, s postavičkou môžete počas automatického behanie len skákať, aby ste sa vyhli prekážkam (smrtiace hroty a silové polia). Pomôcť vám môžu aj power-ups, ktoré vám priebeh hry trochu uľahčia.

Hru MR Jump si môžete zadarmo stiahnuť v Google Play, pripravte sa ale na menej príjemné mikrostransakcie. Každopádne vám držíme palce, aby ste sa dostali do úzkeho zoznamu úspešných hráčov, ktorí hru dokázali prejsť. Nájde sa niekto? :)

Verzia: 2.0.1
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: Zdarma

19.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+