MojAndroid

V posledných dňoch ste sa na našom webe mohli zapojiť do súťaže o nový smartfón Motorola one macro. Stačilo správne odpovedať na tri súťažné otázky a boli ste zaradení do žrebovania. Súťaž je na konci a my poznáme meno výhercu, ktorý získal smartfón Motorola one macro.

Motorola one macro: Ten najlepší na makro fotografie

Motorola one macro ponúka za veľmi príjemnú cenu všetky výhody kvalitného smartfónu. A samozrejme aj niečo naviac. Spoľahnúť sa môžete na veľký displej, čistý operačný systém Android a na obľúbené funkcie Moto akcie či Moto obrazovku. Tu to však nekončí.

Motorola one macro fotografovanie

Mať možnosť zachytiť fotoaparátom smartfónu malé objekty, prípadne objekty zblízka sa môže hodiť. Vznikajú tak veľmi zaujímavé zábery, ktoré by ste inak bez makro objektívu nemali šancu zachytiť. Klasické objektívy totiž nedokážu zaostriť na tak blízku vzdialenosť a jediné čo by ste videli, by bola rozmazaná machuľa. Tu je to ale všetko inak.

Motorola one macro skener odtlackov

S fotoaparátom novej Motoroly one macro dokážete napríklad odfotografovať jednotlivé bodky na lienke, listy na strome s maximálnymi detailmi a podobne. Uvidíte svet, aký ste možno doteraz nevideli. Fantázii sa naozaj medze nekladú.

Správne odpovede a výherca smartfónu Motorola one macro

Súťaž trvala od 6.12.2019  do 15.12.2019. Zapojených bolo celkovo 4309 súťažiacich, z ktorých 3951 odpovedalo správne na všetky tri otázky. Otázky a správne odpovede:

1. KDE SA NACHÁDZA SKENER ODTLAČKOV PRSTOV V MOTOROLA ONE MACRO?
a) POD DISPLEJOM
b) NA BOČNEJ STRANE
c) V ZADNEJ ČASTI S LOGOM
2. AKÉ VLASTNOSTI PRINÁŠA ZADNÝ MAKRO FOTOAPARÁT MOTOROLA ONE MACRO?
a) FOTOAPARÁT S 2 MP A SVETELNOSŤ F/2.2 PRE MACRO SNÍMKY
b) FOTOAPARÁT S 1 MP A SVETELNOSŤ F/2.2 PRE MACRO SNÍMKY
c) FOTOAPARÁT S 2 MP A SVETELNOSŤ F/3.5 PRE MACRO SNÍMKY
3. AKÁ JE KAPACITA BATÉRIE MOTOROLA ONE MACRO, KTORÁ ZABEZPEČÍ JEJ VÝDRŽ AŽ 2 DNI?
a) 2 000 mAh
b) 3 000 mAh
c) 4 000 mAh

Spomedzi všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu, ktorým sa stáva Ivan Gašpar. Výherca bol už kontaktovaný e-mailom. Blahoželáme mu a všetkých ostatným zúčastneným ďakujeme za zapojenie.

Aj keď ste teraz nevyhrali, nemusíte vôbec zúfať – na webe MojAndroid.sk nájdete pravidelne súťaže o hodnotné ceny a nabudúce sa šťastie usmeje možno práve na vás! Stačí, keď nás budete pozorne sledovať aj naďalej a určite vám žiadna ďalšia súťaž neujde!

18.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+