MojAndroid

Na našom webe práve spúšťame novú súťaž, v ktorej môžete vyhrať smartfón Motorola one macro v hodnote 229 eur. Ak oň máte záujem, neváhajte a zapojte sa aj vy. Stačí odpovedať na tri súťažné otázky a tento novučičký smartfón môže byť váš.

Motorola one macro: Ten najlepší na makro fotografie

Motorola one macro ponúka za veľmi príjemnú cenu všetky výhody kvalitného smartfónu. A samozrejme aj niečo naviac. Spoľahnúť sa môžete na veľký displej, čistý operačný systém Android a na obľúbené funkcie Moto akcie či Moto obrazovku. Tu to však nekončí.

Motorola one macro fotografovanie

Mať možnosť zachytiť fotoaparátom smartfónu malé objekty, prípadne objekty zblízka sa môže hodiť. Vznikajú tak veľmi zaujímavé zábery, ktoré by ste inak bez makro objektívu nemali šancu zachytiť. Klasické objektívy totiž nedokážu zaostriť na tak blízku vzdialenosť a jediné čo by ste videli, by bola rozmazaná machuľa. Tu je to ale všetko inak.

Motorola one macro skener odtlackov

S fotoaparátom novej Motoroly one macro dokážete napríklad odfotografovať jednotlivé bodky na lienke, listy na strome s maximálnymi detailmi a podobne. Uvidíte svet, aký ste možno doteraz nevideli. Fantázii sa naozaj medze nekladú.

Ako vyhrať Motorolu one macro?

Princíp je veľmi jednoduchý. Stačí správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje v súťažnom formulári nižšie. Následne budete zaradení do žrebovania o smartfón Motorola one macro.

Súťaž začína dnes, 6.12.2019 a končí 15.12.2019 o polnoci. Po ukončení súťaže vyžrebujeme zo všetkých správne odpovedajúcich jedného šťastného výhercu, ktorý bude oznámený na stránke MojAndroid.sk do 20.12.2019.

Správne odpovede na súťažné otázky nájdete v našej recenzii Motorola one macro.

Súťaž o Motorola one macro je ukončená

Ak sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite sem.

Podmienky súťaže:
  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Motorola
  2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte Motorola one macro“ v rámci článku „Súťaž: Vyhrajte smartfón Motorola one macro za tri správne odpovede“
  3. Súťaž začína 6.12.2019 a končí 15.12.2019 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá hlavnú výhru – smartfón Motorola one macro
  5. Výherca bude vyžrebovaný do 20.12.2019, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
6.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+