MojAndroid
Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

BATÉRIA | Nadštandardných 4000 mAh

Zariadenie obsahuje akumulátor s celkovou kapacitou 4000 mAh. To je skutočne nadštandardná hodnota, ktorou sa Motorola snaží zaujať aj medzi konkurenčnými smartfónmi. V kombinácii so skutočne úsporným hardvérom a HD+ zobrazovacím panelom je to naozaj rozumná voľba.

Model moto e5 vám so svojou batériou ponúkne minimálne jeden plnohodnotný pracovný deň. Ak smartfón budete trochu šetriť, dostanete sa bez problémov aj na dva dni výdrže. Menej náročný používateľ sa môže na takú hodnotu dostávať naozaj pravidelne.

ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE | Pomer cena/výkon na jednotku

Smartfón Motorola moto e5 je cenovo dostupným kúskom smerujúcim skôr do strednej triedy zariadení. Zaujme najmä HD+ displejom s pomerom strán 18:9, nadštandardným akumulátorom a výborným pomerom cena/výkon. Ponúkne tiež kvalitné spracovanie a plynulý chod operačného systému Android.

Negatíva sú najmä po stránke chýbajúceho NFC či použitie staršieho konektora microUSB pre nabíjanie alebo prepojenie s počítačom. Niektorí používatelia môžu mať problém so 16 GB hodnotou interného úložiska, a tak je vhodné použiť pamäťovú kartu microSD. Cena smartfónu začína už na úrovni približne 149 EUR.

7.3

Motorola moto e5

Model Motorola moto e5 ponúkne vo svojej výbave trendový displej s pomerom strán 18:9, kvalitné spracovanie tela zariadenia, nadštandardný akumulátor s celkovou kapacitou 4000 mAh a tiež veľmi dobrý pomer cena/výkon. Nechýba aktuálny softvér, ktorý obsahuje len skutočne minimálne úpravy od výrobcu.zobraziť celú recenziu
80 %
Konštrukcia a dizajn
70 %
Displej
60 %
Výkon
90 %
Výdrž batérie
80 %
Cena
60 %
Fotoaparát

  • Pomer cena/výkon
  • Optimalizácia systému
  • Batéria

  • Starší microUSB konektor
  • Chýba NFC
3.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+