MojAndroid

Pôvodná Motorola DROID bola predstavená v roku 2009 a bola označovaná za najlepší gadget roka, čím konkurovala vtedajšiemu iPhone 3GS. S masívnou marketingovou kampaňou predstavila používateľom Android 2.0 a môžeme povedať že je jedným zo zariadení, ktoré odštartovali veľký záujem o operačný systém od Google. Postupom času sme mohli vidieť niekoľko modifikácií tohto modelu a len nedávno sa objavil pripravovaný Motorola Droid 5 na fotografiách sociálnej siete Weibo.

Motorola droid 5 droid5-2 droid5-3

O ďalšej generácii Droid 5 nie je dostupných mnoho informácii. Podľa portálu Engadget, displej smartfónu ponúkne veľkosť 4,3 – 4,5 palcov, pričom konštrukcia bude odolná voči vode a prachu. Z obrázkov je jasné, že zariadenie bude vybavené podporou pre bezdrôtové nabíjanie a prítomné logo LTE naznačuje rýchle pripojenie do mobilnej siete operátora Verizon. Päťriadková vysúvacia klávesnica sa zdá byť identická s tou, ktorú ponúka model Droid 4. Ďalšie detaily, ako hardvérová špecifikácia nie sú momentálne dostupné.

Zdroj: engadget

24.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+