MojAndroid

Lenovo okrem prídavných modulov pre vlajkové lode Moto Z a Moto Z Force predstavilo aj klasické príslušenstvo v podobe krytov pre tieto telefóny, ktoré majú iba skrášľujúcu či ochrannú funkciu. Teraz sme sa dozvedeli bližšie informácie o niektorých krytoch z línie Moto Z Style Shells, ktoré sa budú vyrábať vo viacerých farbách a dokonca aj z viacerých materiálov.

Náš tip
VIDEO Moto Z a Z Force: Lenovo povýšilo smartfóny na novú úroveň | Tech World 2016

Moto Z kryt 6

Hardvérové prispôsobenie nie je pri značke Moto žiadna novinka. Už pred niekoľkými rokmi v Amerike debutovala funkcia Moto Maker, ktorá umožnila objednať si dopredu pripravené zariadenie. Mohli ste si vybrať z niekoľkých druhov krytov, materiálov, farieb a dokonca ste mohli pridať aj vlastný text, aby ste dosiahli čo najvyššiu možnú úroveň prispôsobenia. Nové kryty Style Shells túto funkciu imitujú a hoci nejde až o takú dokonalú úroveň prispôsobenia, jednoduchosť ich výmeny bude zrejme používateľom imponovať ešte viac.

Moto Z kryt 2

Lenovo pritom prisľúbilo, že pri spustení predaja bude k dispozícii obrovské množstvo týchto krytov, z ktorých si budete môcť povyberať. Zatiaľ máme k dispozícii detailné obrázky iba niektorých z nich. Už teraz ale vidíme rôzne farby a materiály, z ktorých bude príslušenstvo vyrobené. Nájdeme tu kožené, plastové, textilné, ale aj drevené riešenie, a to sa ešte pozeráme iba na vzorky, ktoré malo Lenovo pripravené na konferencii Lenovo Tech World 2016 v San Franciscu. Hoci tieto kryty neprinášajú žiadnu dodatočnú funkcionalitu, plnia hneď niekoľko účelov. Jednak telefón skrášlia, zadnému krytu pridajú dodatočnú formu ochrany a vyplnia ho tak, že robustná šošovka fotoaparátu nebude taká vystúpená, ako keď je telefón v “nahom” štádiu.

Zdroj: PhoneArena

10.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+