MojAndroid

Spoločnosť Lenovo už aktualizovala svoje smartfóny Moto Z a Moto Z Force na Android 7.0 Nougat v priebehu konca minulého roku. V novej línii zostal s pôvodným softvérom iba smartfón Moto Z Play, ktorý ale svojou cenou a fantastickou výdržou na batériu môže byť pre mnohých používateľov tou najlepšou voľbou z trojice nových modelov. Najnovšie informácie naznačujú, že aj majitelia tohto smartfónu sa môžu už čoskoro tešiť na sladkú aktualizáciu.

Nemecká pobočka Moto totiž oznámila, že s aktualizáciu na Android 7.0 Nougat pre Moto Z Play začne už na konci januára. Nie je zrejmé, či sa to týka modelov aj v iných krajinách, no ak bude update pripravený pre jednu európsku krajinu, je veľmi pravdepodobné, že v zápätí sa objaví aj v ďalších. Kanadské zdroje ale udávajú dátum aktualizácie v priebehu marca, aj keď tento dátum nie je pevný. Neostáva nám preto nič iné, iba počkať niekoľko týždňov. Ak bude tento dátum potvrdený aj u nás, resp. zariadenia začnú získavať update, určite vás o tom budeme informovať.

Zdroj: Motorola Germany (Twitter) via PhoneArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+