MojAndroid

Lenovo na Slovensku spustilo očakávanú aktualizáciu na Android Nougat pre svoju vlajkovú loď Moto Z. Pre tú by už v týchto chvíľach mal byť update dostupný na stiahnutie. Ak sa vám neponúkol automaticky, môžete skontrolovať jeho dostupnosť v nastaveniach zariadenia v sekcii Informácie o telefóne ->Aktualizácie systému. Pri sťahovaní si vyhraďte určitú dávku trpezlivosti. Aktualizácia má totižto viac ako 1400 MB. Na jej stiahnutie a inštaláciu si preto vyhraďte minimálne 20-30 minút vášho času.

Novinky, ktoré prináša Android 7.0 Nougat:

  1. Podpora virtuálnej reality Google Daydream, jedná sa o prvé oficiálne predávané zariadenie na Slovensku ktoré podporuje a je certifikované pre Google Daydream ako aj o prvé zariadenie s touto podporou mimo oficiálnych zariadení od Google
  2. Vylepšené používateľské rozhranie a zobrazovanie notifikácií
  3. Podpora API Vulkan pre vyšší výkon v 3D hrách
  4. Zdokonalený Multitasking aplikácií a vylepšená optimalizácia batérie
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+