MojAndroid

Spoločnosť Lenovo to tento týždeň na konferencii Lenovo Tech World 2016 skutočne rozbalila. Okrem iných zaujímavých noviniek predstavila aj nové smartfóny z radu Moto Z, ktoré skutočne zaujali širokú verejnosť. Okrem prémiových špecifikácií ponúkajú nové telefóny aj modulárne príslušenstvo, ktorého funkcie sú spracované veľmi rozumne. Aj z týchto dôvodov sme predpokladali, že línia Moto Z nahradí tradičnú líniu smartfónov Moto X. Zdá sa, že sme sa mýlili.

Náš tip
Lenovo predstavilo inteligentné tenisky a futuristické smart koncepty [3x VIDEO] | Lenovo Tech World 2016

Spoločnosť Lenovo totiž zverejnila prehlásenie, v ktorom hovorí o tom, že smartfóny Moto X ešte nekončia. Práve naopak, niektoré z nich sa iba nedávno začali predávať na niektorých trhoch, vrátane toho nášho. Ešte aspoň nejaký čas sa môžeme tešiť na to, že rady Moto Z a Moto X budú existovať súčasne, no nie je zrejmé, ako dlho takáto situácia vydrží. Toto prehlásenie tiež nutne neznamená potvrdenie ďalších modelov Moto X, no nemôžeme to ani vylúčiť.

Lenovo Moto Z-19

Uvidíme, ako sa situácia vyvinie v ďalšom období. Je možné, že línia Moto Z bude väčšmi kombináciou vízií spoločností Lenovo a Motorola, kým línia Moto X bude kráčať v tradičných šľapajách svojich predchodcov. To už ale iba špekulujeme a je možné, že nás Lenovo niečím úplne zaskočí tak, ako v prípade modelov Moto Z.

Zdroj: Android Police via Android and Me

11.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+