MojAndroid

Spoločnosť Crescent Moon Games predstavuje svoju akčnú adventúru Morphite pre PlayStation 4, počítač a aj pre Nintendo Switch. Tento rok ju možno očakávať aj pre mobilné zariadenia. Verzia pre Nintendo Switch je pripravená debutovať o niekoľko dní, a v tomto čase spoločnosť Crescent Moon Games naznačila na svojej Instagram stránke, že v predvianočnom čase môžeme očakávať aj verziu pre Android.

Čo je Morphite za hra?

Ak ste sa s Morphite ešte nikdy nestretli, ide o klasické “atmosferické” FPS, kde skúmate rastliny a zvieratá, bojujete s nepriateľskými bytosťami a odhaľujete tajomstvo, ktoré obklopuje tajomný materiál Morphite. Hra má byť hlbokým a obohacujúcim zážitkom pre jedného hráča s príbehom a objavovaním.

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 43. týždeň 2017

Príbehová linka hry sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kde ľudstvo už dávno obýva vzdialené priestory a planéty. Hráč sa vžíva do úlohy mladej ženy Myrah Kale, ktorá sídli na kozmickej stanici, kde pracuje pod dohľadom svojho nevlastného otca, pána Masona. Najprv sa hra javí ako jednoduchá prieskumná misia na podporu svojho obchodu, neskôr sa však zmení na cestu, ktorá odhaľuje neznámu minulosť Myrah a jej vzťahu k vzácnemu, vyhľadávanému a takmer vyčerpanému materiálu Morphite.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Hra bude určite veľmi zaujímavým prírastkom pre rodinu Android hier od Crescent Moon Games. Ak bude skutočne dostupná tesne pred Vianocami, tak ako naznačila samotná spoločnosť, možno strávite sviatky so svojím Android zariadením v ruke a hraním. :-)

Zdroj: phAndroid

2.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+