MojAndroid

Vo výbere TOP Android hry týždňa sa vám snažíme priniesť tie najlepšie či najsťahovanejšie mobilné Android hry v Obchode Play za uplynulý týždeň. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré sme priniesli na našom webe alebo nás zaujali svojimi funkciami, grafickým prevedením či celkovým dojmom. Ak máte nejaký zaujímavý tip na Android hru, neváhajte sa oň podeliť v diskusii pod článkom. Veríme, že si vyberie každý z vás!

Náš tip
TOP Android hry týždňa | 42. týždeň 2017
Náš tip
TOP Android hry týždňa | 41. týždeň 2017

Love You to Bits

Do obchodu Google Play prichádza prekrásna hra, ktorá je už teraz ovenčená množstvom ocenení menom Love you to bits. Na jej príchod sa čakalo dlhých 8 mesiacov, no oplatilo sa. Pointou celej vesmírnej adventúry je hľadať jednotlivé roztrúsené časti robota – lásky hlavného hrdinu. Pri lete vesmírom so svojou milovanou boli totiž napadnutí nepriateľom a jej súčasti boli roztrúsené po celej galaxii. Robot má teda misiu – prejsť viaceré svety a nájsť v každom z nich jednu časť svojej lásky. Hra je k dispozícii v Obchode Play za sumu 4,19 eur.

Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 4,19 €
Verzia: N/A
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: 4,19 €

Animal Crossing: Pocket Camp

Cieľom hry je vytvoriť si postavu, postaviť si svoj tábor a o tej sa následne starať a zveľaďovať ho. Ak to chcete dosiahnuť, budete potrebovať zbierať rôzne predmety pre výrobu remeselných produktov. Keďže ide o titul Animal Crossing, ostatní hráči budú môcť takisto navštíviť váš tábor. K dispozícii je teda pomerne bohaté prepojenie s ostatnými hráčmi. Hru si môžete predbežne zaregistrovať prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Darts of Fury

Máte radi športové hry? V tom prípade vám predstavíme v našich končinách pravdepodobne menej propagovanú športovú aktivitu a tou sú šípky. Túto hru poznáte zrejme len ako zábavku pri večerných posedeniach v bare. V tomto prípade však ide aj o cit, presnosť a techniku, akou šípky hádžete. Zbierajte mince, odomykajte odmeny a posúvajte sa ďalej v rebríčku. Titul Darts of Fury si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

PUSH

Vskutku relaxačná hra. Aj takto môže byť vnímaný titul PUSH od vývojárov Rainbow Train. Cieľom hry je pochopiteľne stláčanie jednotlivých bodov na obrazovke, objekty môžu byť rôznych tvarov či dokonca veľkostne a tvarom odlišné. Ako docieliť stlačenie všetkých tlačidiel? No to je pravdepodobne dôvod, prečo je táto hra zaradená do kategórie Hlavolamy. Herný titul PUSH si môžete stiahnuť bez ďalších poplatkov a reklám za sumu 0,99€ prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.12
Aktuálna cena: Zdarma

Game of Thrones: Conquest

Ani vy sa neviete dočkať ďalšej časti celosvetovo populárneho seriálu Game of Thrones? “Okulahodiaci” a “nervydrásajúci” zážitok vám môže pomôcť pripomenúť aj oficiálna mobilná hra k seriálu, pod ktorú sa podpísali aj HBO či Warner Bros. Či už sú vašimi favoritmi Lannisterovci alebo Jon Snow, hra je ako na mieru ušitá pre každého správneho fanúšika tohto známeho televízneho seriálu. Herný titul Game of Thrones: Conquest si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play. Obsahuje však in-app nákupy.

Verzia: 1.3.220074
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.220074
Pôvodná cena: 4,99 €
Aktuálna cena: Zdarma
29.10.2017

+