MojAndroid

Jedna z najlepších puzzle hier, ktoré boli kedy pre Android vytvorené je Monument Valley. Táto spája výbornú hrateľnosť, s pekne spracovanou grafikou a soundtrackom, ktoré robia z tejto hry skutočný unikát. Aj napriek cene si ju obľúbilo množstvo ľudí, ktorí sa teraz môžu tešiť na nové rozšírenie levelov nazývané Forgotten Shores. Stiahnuť so ho môžete teraz z obchodu Play.

Forgotten Shores je pre používateľov hrajúcich Monument Valley dostupný prostredníctvom vnútroherných nákupov, pričom zakúpiť sa dá za 1,79 eur. Za túto sumu získate 8 levelov, ktoré sú unikátne nielen svojim spravovaním ale aj komplexnosťou a náročnosťou. Vidno, že si na nich dali autori hry záležať. Ak ste teda nemohli odtrhnúť svoje oči a pozornosť od prvej časti Monument Valley, určite nevynechajte ani nové levely.

Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: 2.5.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 2,99 €

25.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+