MojAndroid

Mnohí z nás využívajú správy SMS ako formu komunikácie každý deň. U operátorov nájdeme dokonca paušály, ktoré sú zamerané čisto na SMS správy. Čo však, ak existuje aplikácia, cez ktorú môžete zadarmo posielať SMS správy, obrázky, videá, audio či poznámky?! Áno, je to tak. Aplikácia WhatsApp Messenger je aplikáciou, ktorá pomocou vašich mobilných dát 3G/EDGE či pomocou Wi-Fi (pokiaľ je dostupná) posiela všetky druhy dát vyššie vymenované úplne zadarmo na zariadenia, ktoré majú takisto nainštalovanú túto aplikáciu. Keďže je aplikácia dostupná pre Android, iOS, BlackBerry aj Nokie, je viac než jednoduché, aby ste si ju nainštalovali a tak využívali služby bezplatných správ! Teda aspoň rok. Po roku používania je nutné zaplatiť ročný poplatok, ktorý je však na úrovni úbohých 2 USD  (cca 1,50 €).

Okrem toho, že môžete posielať SMS správy, obrázky, videá, audio, poznámky či dokonca aj kontakty, môžete využívaj aj skupinové konverzácie. A nie len na Slovensku. Medzinárodne. Či ste v USA, Číne či Austrálii, stačí, aby ste mali nainštalovaný WhatsApp Messenger a správy si budete posielať zadarmo! Zabudnite na používateľské mená či heslá. Táto aplikácia pracuje s vašim telefónnym číslom, ku ktorému je pridelený účet služby WhatsApp, takže si nemusíte nič pamätať. Jediné, čo musíte spraviť je nainštalovať a otvoriť si túto aplikáciu. Žiadne pridávanie si kontaktov. Aplikácia pracuje s vašim telefónnym zoznamom a ľudia, ktorí majú nainštalovanú aplikáciu WhatsApp sa nachádzajú na samom vrchole tohoto zoznamu pod ikonkou Favorites. Vaše správy dostanete aj ak vypnete váš mobil na noc. Správy sa totižto uložia offline a akonáhle telefón zapnete, správa sa vám doručí. Okrem toho aplikácia ponúka aj vlastnú tapetu na vaše zariadenie, Landscape mód, históriu konverzácií, zdieľanie polohy, vlastnú zvučku pri prijatej správe, výmenu kontaktov a mnoho ďalších užitočných funkcií.

Za skúšku nič nedáte, tak šťahujte a skúšajte túto bezplatnú aplikáciu a podeľte sa s nami o váš názor na ňu. Na Android Markete dostala táto aplikácia už viac ako 180,000-krát maximálne hodnotenie 5-timi hviezdičkami a stiahlo si ju viac ako 10,000,000 Android používateľov, čo iste nebude náhoda!

Reklama:


 

Odkazy na stiahnutie:

Android Market

AppBrain

4,2 Mb

Android 2.1 a vyšší

v2.6.6459

Zadarmo

2.9.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+